Immobiliare - Shtepi

 » Dyqane dhe Lokale me Qera(95)
 » Dyqane dhe Lokale ne Shitje(124)
 » Shitje Trualli ose Toke(125)
 » Shtepi me Qera(296)
 » Shtepi ne Shitje(570)

   Oferta Pune

 » Kerkesa - kerkoj vend pune(229)
 » Oferta - ofroj vende pune(532)
 » Oferta - Stazhe Internship(1)
 » Oferta Kurse Profesionale(40)

   Makina dhe kamiona

 » Fuoristrada(46)
 » Furgona(20)
 » Kamiona(30)
 » Makina pune(41)
 » Motora - Motorcikleta(31)
 » Pjese kembimi dhe oficina(12)
 » Vetura(287)

   Sherbime

 » Ndertime dhe Ristrukturime(28)
 » Organizime festash(24)
 » Sherbime Profesionale(58)

   Tregu

 » Artikuj te ndryshem(102)
 » Kafshe e shpende(66)
 » Kompiutera dhe Elektroshtepiake(72)
 » Mobilje te ndryshme(29)

   Turizem

 » Bar Dhe Restorante Shqiptare(46)
 » Diskoteka Dhe Klube Nate(3)
 » Hotele Shqiptare(15)
 » Koncerte Dhe Party(0)
 » Vende Me Vlera Turistike(1)

Tirane - SHES DYQAN..

SHITET DYQAN 122M2 .ME HIPOTEKE.ESHTE DHENE ME QERA ME KONTRATE 5 VJECARE 600 EURO NE MUAJ.SHITET BASHKE ME KONTRATEN.TE...

Tirane - shitet shtepi..

Shitet shtepi 2+1 94m2 ne gjendje shume te mire.Pallat i ri i pajisur me gips.1 banjo .ballkon.0689090436...

Tirane - Okazion:shitet ose nderrohet sht..

Shitet ose nderrohet shtepi private 2kat,kati 2 esht ndertim I ri, 2 dhoma gjumi,2banjo,3ballkone,sallon I madh,kuzhin,k...

Tirane - SHES MERCEDES BENZ c220 CDI naft..

SHES MERCEDES BENZ c220 CDI nafte VITI 2002 FULL OPTION ;KAMBIO AUTOMATIKE ME TARGA SHQIPTARE, ME SIGURACION DHE TAKSA ...

Tirane - elektricist..

kam mbaruar shkollen ektricist dhe kam 4vite eksperjenc pune ne istalimin e impjanteve eltrike ne shtepi banimi dhe zyra...

Fier - Audi A6..

Audi A6 i vitit 2002 2.5 TDI ne gjendje shume te mire 7.3L\100km serdile me ngrohje full opsion sensor parkimi...

Tirane - Jepet me qera vile..

jepet me qera vile 2 kateshe 200m2 banim, oborr dhe vend parkimi 300m2. Me dy hyrje dhe dalje. Kati i pare ka hapsir 1...

Tirane - Inxhinier ndertimi..

Jam inxh. ndertimi jam dipllomuar ne Tirane dhe ne Universitetin Tor Vergata Rome.Kam nje firme ndertimi ne Rome. Kam li...