Immobiliare - Shtepi

 » Dyqane dhe Lokale me Qera(67)
 » Dyqane dhe Lokale ne Shitje(102)
 » Shitje Trualli ose Toke(110)
 » Shtepi me Qera(247)
 » Shtepi ne Shitje(473)

   Oferta Pune

 » Kerkesa - kerkoj vend pune(204)
 » Oferta - ofroj vende pune(469)
 » Oferta - Stazhe Internship(1)
 » Oferta Kurse Profesionale(39)

   Makina dhe kamiona

 » Fuoristrada(37)
 » Furgona(18)
 » Kamiona(18)
 » Makina pune(27)
 » Motora - Motorcikleta(23)
 » Pjese kembimi dhe oficina(12)
 » Vetura(224)

   Sherbime

 » Ndertime dhe Ristrukturime(25)
 » Organizime festash(22)
 » Sherbime Profesionale(44)

   Tregu

 » Artikuj te ndryshem(102)
 » Kafshe e shpende(44)
 » Kompiutera dhe Elektroshtepiake(54)
 » Mobilje te ndryshme(17)

   Turizem

 » Bar Dhe Restorante Shqiptare(39)
 » Diskoteka Dhe Klube Nate(2)
 » Hotele Shqiptare(10)
 » Koncerte Dhe Party(0)
 » Vende Me Vlera Turistike(0)

Lushnje - Shtitet toke buqesore ....

shitet 12 dylym toke buqesore ne kaskat te lushnjes. toka eshte pjellore per miser,grure,pambuk,lule djelli,duhan e pershtacme dhe per sera. ...

Thursday 24/April/2014
Tirane - 4PM Bar....

4PM eshte nje nga baret me te reja ne Tirane, prane Bllokut. Specialitetet e 4PM jane te servirurit e Mengjesit, Drekes, Darkes, Kafes dhe pijeve te n...

Thursday 24/April/2014
Vlore - Ne hyrje te Orikumit shitet ambient tregetar 118 m....

Orikum, shitet ambient tregetar 118 m2. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 7 kateshe. Objekti perbehet nga dy kate biznes dhe 5 kate ban...

Thursday 24/April/2014
Tirane - Eder Hotel....

Hotel Eder ju ofron dhoma te rehatshme, te pajisura plotesisht, ne zemer te Tiranes. Hoteli eshte shume prane sheshit kryesor te Tiranes dhe pjeses me...

Thursday 24/April/2014
Durres - Shitet me lokal kati 1, 122.6 m prane Shkembit te....

Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, (i ndare ne dy hapesira me 61.30 m2) ne perberje te nje pallati pese katesh, ne brezin e pare te reres. Ambje...

Thursday 24/April/2014
Vlore - Vlore, prane portit, shitet garsoniere 50 m2 me Ce....

Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. ME C...

Wednesday 23/April/2014
Tirane - Natyral....

Edhe pse ndodhet mes zhurmes se Bllokut, tek Natyral do te gjeni nje ambjent intim dhe komod. Restoranti Natyral ofron dy salla ngrenieje per klientet...

Wednesday 23/April/2014
Vlore - Vlore, shitet ambjent biznesi Kati 2, 91.5 m2, me ....

-Njesi komerciale me sip. 91.5 m2 ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore. Ambjenti disponon hyrje ...

Wednesday 23/April/2014