Oferta Pune   -    Oferta Kurse Profesionale    Tirane - Asistence akademike ne detyra kursi e tema diplomash ne Shkenca Sociale

Ofroj asistence akademike per studentet ne zhvillimin e detyrave te kursit,
esseve, temave te diplomes, raporteve te vleresimit et,j ne lendet
e Fakultetit te Shkencave Sociale si :
Psikologji ( Psikologji Klinike, shkollore,

organizacionale),
Sociologji, Pune Sociale.
Me eksperience disavjecare.
Per me teper kontaktoni ne:

e-mail: shkencaejetes@ymail.com

Tirane     Cmimi 0  Adresa ne harte
Eshte lexuar 590 here    18/01/2013 (14:39) about 1 year ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

kurse piano
Ofroj kurse piano per femije dhe te rritur. 0694864295...
asistence ne detyra kursi dhe tema diplome, te lendev e
Ofroj asistence ne zhvillimin e Detyrave te kursit, tema mesimore, bookreview, Tema Diplome bachelor & master degree...
se shpejti fillojne kurset mbi kontabilitetin praktik..
[[i][b]b]Studio “2Win Partners” me njė eksperiencė 10-vjecare nė shėrbime gjithėpėrfshirėse dhe praktikė nė Financė, Kon...
shefat e kuzhines shqiptare !
ā?? Akademia e Kuzhines Shqiptare ā?? e krijuar nga Klubi I Shefave te Kuzhines Shqiptare , eshte Qender Formimi Profes...
asistence detyra kursi, tema diplomash etj, ne deget so
Ofroj asistence ne zhvillimin e Detyrave te kursit, tema mesimore, bookreview, Tema Diplome ne Shkencat Sociale si Pun...
studio kercimi por dhe vendi i duhur per organizimet e
filluan rregjistrimet per kurse kercimi per te gjitha kategorite e grup moshave qe kane nevoje per te kaluar nje kohe r...
albania training center
Qendra jone zhvillon kurse te gjuheve te huaja si Anglisht,italisht,Gjermanisht etj ; si dhe kurse te ndryshme kompjute...