Tregu   -    Kompiutera dhe Elektroshtepiake    Tirane - CELULAR TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE

SHITEN CELULAR TE PERDORUR.PO NE GJENDJE SHUME TE MIRE.JANE TE ARDHUR NGA ANGLIA DISA KANE KOD DISA JO.
CMIME TE ARSYSHME

Tirane   0692521891  Cmimi 40  Adresa ne harte
Eshte lexuar 417 here    20/07/2013 (08:20) about 9 months ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

tv finlux 32polesh hd 150 euro
Shes TV FINLUX 32 Polesh HD, Ne gjendje te mire, i perdorur rreth 1 Vit. 150 Euro i Padiskutueshem. Cel. : 069602...
-22% ulje, nokia lumia 900, super smartphone vetem 180
Nokia Lumia 900 Super Off- 180 Euro Portokalli.AL Elektronik kesaj here sjell per ju nje oferte fantastike... ...
pc+monitor dell optiplex 755 - 245 euro
Shes PC+Monitor Dell Optiplex 755 245 Euro PC Dell Optiplex 755, 160 Gb HD, 1GB Sked Grafike, RAM 2 GB, Precesori Intel...
play station 3
2 Play Station 3, njeri prej te cileve eshte me chip; 3 disqe origjinale, GTA 5, Fifa 2014, Pro evolution soccer 2013; ...
playstation 3 - 320gb me cip
Shes PlayStation 3 i perdoru 320GB i modifikuar me cip dhe lojrat e fundit te instaluara si Fifa, ProEvolution, GTA, Blu...
shes kompjuter
[keyword]Kompjuter Dell[/keyword], Pentium 4 intel, cpu 2.85GHz, procesor 2.7GHz, ram 1 GB, karte grafike 1 GB share, ha...
shes njesi komp
te dhenat. 2g ram ddr2.procesor 2.2 dual core.karta grafike ati radeon hd crosfire 3850 ddr3 256mb .hard disk 2 x 160 g....