Tregu   -    Kafshe e shpende    Tirane - Dhi Alpine ne shitje

Shes nje tufe me dhi alpine franceze.Kush eshte interesuar per dhi ALPINE te races franceze jane shume te mira dhe qumshtore..ju mirepresim nga pronari.Cmimi sipas marrveshjes
Numer Telefoni +38649148247

Tirane   00355  Cmimi 0  Adresa ne harte
Eshte lexuar 3908 here    03/12/2012 (09:28) about 2 years ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Tirane - kelysha pitbulli ne shitje....

kemi kelysha pitbulli ne shitje te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel 0694410511; kemi dhe 1 qen pekinez femer dhe ngjyre e bardh; kemi dhe 1 labo...


Tirane - Super PitBull NE Shitje ;) ....

Shitet Super Pitbull..!! 100% I Paster Gjinia : Mashkull Ngjyra : Zi + BArdh Hunda : Gjysem E KuQe Gjysem E Zez Mosha : 1 muajsh e Gjysem Va...


Tirane - Shes qen spitz....

Shes [keyword]qen te rraces[/keyword] spitz,ngjyre e bardhe,i vaksinuar dhe me pashaporte.8 muajsh.na kontaktoni tel:0695256246...


Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe