Oferta Pune   -    Oferta - ofroj vende pune    Tirane - Kerkoj rrobaqepse

Kerkoj nje rrobaqepse me eksperience pune per qepje pantallonash klasike.Ofroj pagese te kenaqshme dhe siguracion pune.

Mosha maksimale 40 vjece.

Tel: 06.96246343

Tirane pallatet 1 maji   00355  Cmimi 0  Adresa ne harte
Eshte lexuar 386 here    15/12/2012 (19:49) about 1 year ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

vela h.r. consulting® ofron; / punĖsim ndĖrkombĖtar / t
[b]Vela H.R. Consulting®[/b] ofron; [b]Punesim Nderkombetar / Trajnime profesionale / Keshillim i karrieres / Konsule...
consultor telefónico de seguros
Facile.it es una empresa italiana de 400 empleados, lķder en la comparación en internet de seguros, luz, gas, hipotecas ...
consulenti telefonici assicurativi
Attivitą svolta: * i consulenti telefonici di Facile.it chiamano persone che hanno utilizzato il sito di Facile.it per ...
consulenti telefonici adsl outbound/inbound di vendita
Perche’ Facile.it e’ diverso dagli altri call center? • i consulenti telefonici di Facile.it ricevono telefonate inboun...
ricerca consulente mutui e prestiti
Annuncio Citta: Tirana Stato: Albania Titolo offerta : Consulenti Mutui e Prestiti a Tirana Descrizione dell'...
consulenti telefonici adsl outbound/inbound di vendita
Perche’ Facile.it e’ diverso dagli altri call center? • i consulenti telefonici di Facile.it ricevono telefonate inboun...
fitoni para nga kompjuteri
Rregjistrohuni ne kete link http://www.probux.com/?r=Fatjona dhe klikoni reklamat per 5 sec cdo dite.Pėr tė fituar para ...