Tregu   -    Kompiutera dhe Elektroshtepiake    Tirane - Paisje DJ

shes paisje per dj te perdorura,,4 bokse nga 350vat,,,mikser,,,ampiflikator,,,2cd player ploner 100,,,
mikrofon dhe kufje origjinale,,,te gjitha fishat,,,dhe nje koleksion muzike qe i pershtatet te gjitha trevave shqipetare. nr:0685703759

Tirane Tirane   0685703759  Cmimi 1500  Adresa ne harte
Eshte lexuar 344 here    29/12/2012 (08:18) about 1 year ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

tv finlux 32polesh hd 150 euro
Shes TV FINLUX 32 Polesh HD, Ne gjendje te mire, i perdorur rreth 1 Vit. 150 Euro i Padiskutueshem. Cel. : 069602...
-22% ulje, nokia lumia 900, super smartphone vetem 180
Nokia Lumia 900 Super Off- 180 Euro Portokalli.AL Elektronik kesaj here sjell per ju nje oferte fantastike... ...
pc+monitor dell optiplex 755 - 245 euro
Shes PC+Monitor Dell Optiplex 755 245 Euro PC Dell Optiplex 755, 160 Gb HD, 1GB Sked Grafike, RAM 2 GB, Precesori Intel...
play station 3
2 Play Station 3, njeri prej te cileve eshte me chip; 3 disqe origjinale, GTA 5, Fifa 2014, Pro evolution soccer 2013; ...
playstation 3 - 320gb me cip
Shes PlayStation 3 i perdoru 320GB i modifikuar me cip dhe lojrat e fundit te instaluara si Fifa, ProEvolution, GTA, Blu...
shes kompjuter
[keyword]Kompjuter Dell[/keyword], Pentium 4 intel, cpu 2.85GHz, procesor 2.7GHz, ram 1 GB, karte grafike 1 GB share, ha...
shes njesi komp
te dhenat. 2g ram ddr2.procesor 2.2 dual core.karta grafike ati radeon hd crosfire 3850 ddr3 256mb .hard disk 2 x 160 g....