Immobiliare - Shtepi   -    Shitje Trualli ose Toke    Tirane - SHITET TOKE ME SIPERFAQE 250 M2

SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 250 M2, ME CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT, DHE RIVLERESIM. NDODHET PRANE UZINES SE AUTOTRAKTOREVE, RRETH 400 M LARG SAJ.

CMIMI ESHTE I NEGOCIUESHEM.

Tirane PRANE UZINES SE TRAKTOREVE   0664070004  Cmimi 70  Adresa ne harte
Eshte lexuar 284 here    25/04/2014 (16:45) about 11 months ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Tirane - Shiten 4 dynym toke 40milion leke te vjetra....

shiten 4 dynym toke 40 milion leke Te vjetra.toka mund te ndahet ne dy troje, ka nje shpi Te Vogel,cel:0682325607dhe cel ne greqi:00306997542118...


Tirane - Jepet me qera ambient prane TV Klan....

Jepet me qera ambient prane TV Klan me siperfaqe 180 m². Ambienti ka 3 zyra, dhome serveri, holli i pritjes , salla e specialisteve , 2 banjo e parab...


Tirane - Shitet ose Jepet me qera Toka....

Shitet ose Jepet me Qera [keyword]Toka ne autostraden Tirane - Durres[/keyword] ne zonen e Marikaj krahu i levizjes rruga per Tirane...Toka eshte 1400...


Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe