Immobiliare - Shtepi   -    Shitje Trualli ose Toke    Tirane - SHITET TOKE...OKAZION

OKAZION .......
SHITET TOKE 1000M2 ME CMIM TE ARSYSHEM NE SHKOZE.....
ME DOKUMENTA TE RREGULLTA
PER CDO INFO : 0692076328

Tirane SHKOZE   0692076328  Cmimi 0  Adresa ne harte
Eshte lexuar 264 here    28/04/2013 (12:27) about 12 months ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

shes trull
trulli eshte 1 dylym e 200 me dokumenta te rregudhta dhe projekti per katin e dyt.ka pus dhe toke,ndodhet pran fabrikes ...
shitet truall
kasall prane shkolles shitet truall me dokumenta te rregullta,terren i rrafshet ,zone ne zhvillim.cmimi 30.000 euro dyly...
shitet toke me siperfaqe 250 m2
SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 250 M2, ME CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT, DHE RIVLERESIM. NDODHET PRANE UZINES SE AUTOTRAK...
shitet ose jepet me qera toka
Shitet ose Jepet me Qera [keyword]Toka ne autostraden Tirane - Durres[/keyword] ne zonen e Marikaj krahu i levizjes rrug...
toke ne linez
Toka ne linez eshte me pamje nga tirana.Ne ate toke mund te ndertosh [keyword]hotele[/keyword] ,pallat ,kafene, shkolle ...
shes truall ne babrru, 1850 m2, cmimi 75 euro
Shes truall ne Babrru, ne verilindje te komunes. Siperfaqja : 1850 m2 Cmimi : 75 euro/ m2 Email; shestoke@yahoo.com ...
toke per shitje
Pershendetje.Jam zonja luljeta nene e tre femijeve jetime dhe zoteroj nje truall toke prej 2500-5000 m2.Jam shume e inte...