Immobiliare - Shtepi   -    Shtepi ne Shitje    Tirane - Shitet Apartament 3+1 137m2

Apartament, vendndodhja Tirane prane (dhe me pamje nga) kompleksit te pishinave Dinamo, Siperfaqe Neto 137 m2 (3+1), kati I trete ne pallat 7 katesh, plotesisht i riko

nstruktuar kohet e fundit ne menyre moderne dhe me materiale teper cilesore, e shtruar me parket. cmimi 140,000 euro (i padiskutueshem).
Kontakti:
067 20 12 312,
067 20 88 626,
067 20 12 664.

Tirane Kompleksi Pishinave Dinamo     Cmimi 140000  Adresa ne harte
Eshte lexuar 342 here    03/04/2014 (17:03) about 3 weeks ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

perfitoni nga ky okazion!!! 400 euro/m2 shitet ap. 1+1
Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame, Tirane. 80.66 m2, kati 4 banim ne pallat 9 katesh. I perfunduar dhe i paji...
3.shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),
Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - ...
2.shes apartamente dhe dyqane ( 1+1,2+1,3+1),kamez.
Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 6...
shes apartamente dhe dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),unaza e re.
Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, sipe...
shitet apartamet
Rr. "Irfan Tomini" 100m nga ish stacioni i Tiranes se re mrapa karburantit "Taci oil", shitet aparta...
shitet nje apartament, kati iii me ashensor, 50m2
Ajo qe e keni kerkuar vjen tani per ju... oferte dhe mundesi.. per te pasur nje apartament tuajin.. ashtu siç e keni des...
apartamnet ne shitje
300m afer shinave tek 3shi, shitet apartament 76m2, 1+1, 1 ballkon, 1 banjo, guzhine me kundrabufe, kati 2. Pallat i ri ...