Immobiliare - Shtepi   -    Shtepi ne Shitje    Tirane - Shitet apartament 2+1 tek ish parku i autobusave

Shitet apartament 2+1 tek ish parku i autobusave , perballe me qendren GLOBE. Hyrja ka siperfaqe 107 m² ku perfshihen 2 banjo e dhome gatimi dhe gjithashtu grila elektrike, dritare termike dhe punime shume te mira. Gjithashtu ka edhe garazh te siguruar. Cmimi eshte i diskutueshem.

Numer kontakti: 067 33 89 183
068 68 86 388

Tirane Rruga Kavajes   00355  Cmimi 120000  Adresa ne harte
Eshte lexuar 318 here    26/12/2012 (09:26) about 2 years ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Tirane - Okazion Apartament 2+1 - Zone rezidenciale....

[b]Apartament 2+1 por mund te kthehet ne 3+1, me hipoteke te rregullt. Me ashensor,sallon,guzhine 2 banjo, 2 ballkone, depo. Sip 134 m2. Drejtimi L-JP...


Tirane - Shes shtepi 2 kateshe ne rrugen Azem Hajdari....

Shes shtepi 2 kateshe ne rrugen Azem Hajdari 100 m siper shkolles Elez Isuf Ndreu. Siperfaqja e shtepise eshte 120 m2, + 500 m2 truall .I gjithi i res...


Tirane - shitet shtepi....

Shitet shtepi 2+1 94m2 ne gjendje shume te mire.Pallat i ri i pajisur me gips.1 banjo .ballkon.0689090436...


Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe