Immobiliare - Shtepi   -    Shtepi ne Shitje    Tirane - Shitet apartament 2+1 tek ish parku i autobusave

Shitet apartament 2+1 tek ish parku i autobusave , perballe me qendren GLOBE. Hyrja ka siperfaqe 107 m² ku perfshihen 2 banjo e dhome gatimi dhe gjithashtu grila elektrike, dritare termike dhe punime shume te mira. Gjithashtu ka edhe garazh te sigu

ruar. Cmimi eshte i diskutueshem.

Numer kontakti: 067 33 89 183
068 68 86 388

Tirane Rruga Kavajes   00355  Cmimi 120000  Adresa ne harte
Eshte lexuar 207 here    26/12/2012 (09:26) about 1 year ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe

misto mame, 400 euro/m2 shitet apartament 1+1. cmim oka
Misto Mame, 400 euro/m2 shitet apartament 1+1. Cmim OKAZION! 89 m2, pozicionohet ne katin e peste, i perfunduar dhe n...
3.shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),
Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - ...
2.shes apartamente dhe dyqane ( 1+1,2+1,3+1),kamez.
Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 6...
shes apartamente dhe dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),unaza e re.
Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, sipe...
shitet apartamet
Rr. "Irfan Tomini" 100m nga ish stacioni i Tiranes se re mrapa karburantit "Taci oil", shitet aparta...
shitet nje apartament, kati iii me ashensor, 50m2
Ajo qe e keni kerkuar vjen tani per ju... oferte dhe mundesi.. per te pasur nje apartament tuajin.. ashtu siç e keni des...
apartamnet ne shitje
300m afer shinave tek 3shi, shitet apartament 76m2, 1+1, 1 ballkon, 1 banjo, guzhine me kundrabufe, kati 2. Pallat i ri ...