Immobiliare - Shtepi   -    Shtepi ne Shitje    Tirane - Shitet apartament 2+1 tek rruga e Durresit

Shitet apartament 2+1 midis rruges se Durresit dhe rruges se Kavajes me siperfaqe 110 ² ne katin e katert ne nje apartamenti te ri. Hyrja eshte ne kushte teper te mira dhe ka dy banjo.

Numer kontakti :068 23 14 180

Tirane Rruga Bogdani   00355  Cmimi 1000  Adresa ne harte
Eshte lexuar 317 here    23/12/2012 (10:07) about 3 years ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Tirane - Shes apartament 2+1 me cmim okazion!!!....

Shes Apartament 2+1 (2 dhoma + guzhine) si dhe me 2 banjo + ballkon. Me siperfaqe banimi 100 m2 - Apartamenti eshte i hipotekuar. - Pallati eshte nd...


Tirane - 3.Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),....

Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperf...


Tirane - Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e R....

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente...Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe