Immobiliare - Shtepi   -    Dyqane dhe Lokale me Qera    



Tirane - jap me qera

Jap me qera objekt 55m2 sip.e brenshme +10m2 sip. jashte +25-30 m2 tortuar para dyqanit
objekti eshte i ri me lartesi 5m me banje brenda si dhe me qepen ndertese e vitit 2010.
ndodhet ne Misto Mame prane pallateve cabej.
nese ju intereson kontaktoni ne nr. e meposhtem:
0682406179
0695432759
0697237027
00306974703615
e mail [email protected]

Tirane Misto Mame   00306974703615&0692573787&0697237027  Cmimi 230  Adresa ne harte
Eshte lexuar 456 here    31/01/2014 (13:25) about 1 year ago

Kontakto me E-Mail

Per te derguar e-mail Regjistrohu

Tirane - Bar- piceri tek Komuna e Parisit 300 euro....

jepet Bar-piceri me qera me te gjitha pajisjet , me verande, per vetem 300 euro ne muaj. Mund te pershtatet shume mire dhe per furre buke. Per me shum...


Tirane - TIRANE JAP ME QERA AMBJENT 110 m2....

JAP AMBJENT ME QERA 110 m2 NDODHET MIDIS ISH EKSPOZITES DHE GJYKATES.AMBJENTI KA HAPESIRE TE JASHTME PER TE SHFRYTEZUAR ,ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO ...


Tirane - Jap me qera ....

Prane Gjimnazit [keyword]Besnik Sykja[/keyword], jepet me qera, ambjent 56 m2, i ristrukturuar, komod per laborator, zyre, e cdo biznes tjeter. Ne kat...


Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe