Automjete - Makina pune


 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Lezhe

Shesim nje zetor FORD...

Shesim nje zetor FORD ne gjendje shume te mire pune.Zetor i kompletuar me frez marka,[ ROTAS 2002 1.8] ,plug , korrse bari,KLAS me pomp zhytse dhe nje karroce qe vendoset ne hidrao...

Zona: Cmimi:0

Lezhe

Traktor , Iseki japonez...

KEMI PER TE SHITUR NJE TRAKTOR ISEKI JAPONEZ 4X4 NE GJENDJE TE MIRE PUNE , ME FREZE 175 CM , PLUG DHE RIMORKIO , ZITORI KA TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA ....

Zona:Zadrim Cmimi:10000

Lezhe

shes zitor...

shesim zitor ford 7000 ne gjedje shum te mir me plug freze lidhse bari rrotativ pe kanale silazh cmimi esht 20000 i diskutushem per me shum informacion telefononi +355682603802...

Zona: Cmimi:20000

 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe