1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 37   >> Para   51 52 53 54  Postimi i fundit

Tirane

Xheko Imperial Hotel kerkon te punesoje Kamarier restoran...

Xheko Imperial Hotel ose ndryshe Carlsberg, i gjendur mbrapa Presidences, kerkon te punesoje Kamarier restoranti me eksperience pune dhe me njohuri te gjuhes angleze e italiane. I ...

Zona:Rruga 4 Shkurti Cmimi:0

Tirane

ATELIE kerkon te punesoje rrobaqepese...

ATELIE kerkon te punesoje specialiste rrobaqepesie per gra , e cila e te kete eksperienca te meparshme pune. Ofrohet page e kenaqshme, Numer kontakti: 069 64 29 956 ...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Auto Servis ALDI kerkon te punesoje Elektroaut dhe Xhener...

Auto Servis ALDI kerkon te punesoje Elektroaut , i cili te njohe kompjuterin per diagnostikimin e makinave dhe Xhenerik e ndihmes xhenerik me eksperience pune ku ofrohet transport ...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Apliko pĂ«r tâ??u punĂ«suar nĂ« EvropĂ«,SHBA,Kanada,Dubai...

Agjencia e PunĂ«simit â??WORK EVERYDAYâ? njofton se kanĂ« filluar aplikimet pĂ«r punĂ«sim jashtĂ« vendit pĂ«r vitin 2013 nĂ«: EvropĂ«,SHBA,Kanada,Dubai,Katar,Oman,Bahrein etj. BĂ...

Zona: Cmimi:0

Tirane

MBIKQYRES FERME...

Pozicioni:Mbikqyrës i një ferme kuajsh Punëdhënësi: Horse Stables Vendndodhja: Sherwood Park, Kanada Paga: 15 $ në orë për rreth 40 orë në javë. Kërkesat: ...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Doktor...

Dubai, ofroj vend pune Doktor POZICIONI : Doktor VENDNDODHJA : Dubai PAGESA : për një specialist, nga 2000- 8000 dollarë, në varësi të kualifikimeve Dokumentat e nevojshm...

Zona: Cmimi:0

Durres

Durres, ofroj vend pune Arkitekte...

Kompania Brunes kerkon te punesoje Arkitekt/e. Kriteret: 1. Te ketë minimumi 2 vjet eksperiencë pune në sektorin e interior design. 2. Te zoteroje programet AutoCad, 3...

Zona:Qender Cmimi:0

Tirane

Kompleksi Taiwan - Specialist IT...

Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj nje specialist IT. Kerkohet: Te kete mbaruar shkollen e larte per inxhinieri informatike ose elektronike.Te kete aftesi teknike dhe informati...

Zona:parku rinia Cmimi:0

Tirane

La voglia Plus kerkon Menaxher/e...

La voglia Plus kerkon te punesoje Menaxher/e per organizimin dhe ngritjen e punes Mosha 25-35 vjec dhe te jete me eksperience pune Paga fillon nga 150 000 lek te reja Ad...

Zona:Rruga Ibrahim Rugova Cmimi:150

Tirane

Mekanik I PAJISJEVE TĂ? RĂ?NDA...

Profili Teknikët e pajisjeve të rënda mirëmbajnë,riparojnë dhe rinovojnë mjetet e rënda të transportit dhe pajisjet industriale. Paga 20 $ në orë. Mirëmbajtja dhe ri...

Zona: Cmimi:0

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 37   >> Para   51 52 53 54  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe