1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 5   >> Para   43 44 45 46  Postimi i fundit

Tirane - Tirane, ofroj vend pune elektricist....Cmimi:0

Kerkohet elektricist te kete njohuri dhe experience ne impiante civile / industriale experience pune min 2 vite preferohet : mosha max 25 vjec per arsye grupi dhe te kete patente B...

Zona:

Tirane - Operator back office...Cmimi:0

[b]Albacall sha[/b] Kerkon Operator back office me aftesi te shkelqyera me shkrim ne nje nga gjuhėt e mėposhtme : 1. Spanjisht + Italisht/Anglisht  2. Portugalisht + Italish...

Zona:

Tirane - OFFERTA DI LAVORO PER OPERATORI TELEFONICI...Cmimi:0

OPERATORI TELEFONICI OUTBOUND Il/La candidato/a ideale dovrą promuovere servizi di Luce e Gas: • Buona conoscenza della [keyword]lingua Italiana[/keyword] e comunicazione chi...

Zona:Rr e Barrikadave difronte alla scuo

Tirane - Kerkoj puntore...Cmimi:100

Kerkoj puntore te specializuar per [keyword]punime artizanale me grep e shtiza[/keyword], per: fustane, triko, paliceta, pu[pa, kuverta, portbebe, kapuc, per femije jo centro me...

Zona:rr bardhyl

Durres - Durres, ofroj vend pune Arkitekt ...Cmimi:0

Durres, ofroj vend pune ARKITEKT Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje...

Zona:Lagjia 14 , Shkozet

Durres - Durres, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi ...Cmimi:0

Durres, ofroj [keyword]vend pune INXHINIER NDERTIMI[/keyword] Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produktev...

Zona:Lagjia 14 , Shkozet

Tirane - Tirane, ofroj vend pune Mjeke e Pergjithshme!...Cmimi:0

"[keyword]Klinika Italiane[/keyword]" nė Tiranė kėrkon te punėsojė Mjeke tė Pėrgjithshme (Femėr). Kualifikime/ Kėrkesa: 1. Tė ketė mbaruar studimet e larta nė degėn e M...

Zona:

Tirane - Consulenti telefonici assicurativi...Cmimi:0

Attivitą svolta: * i [keyword]consulenti telefonici[/keyword] di [keyword]Facile.it[/keyword] chiamano persone che hanno utilizzato il sito di Facile.it per cercare [keyword]oppor...

Zona:Rr.

Durres - Financier...Cmimi:0

Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 15 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kangjel...

Zona:Lagjia 14 , Shkozet

Tirane - Tirane, ofroj vend pune Ekonomist...Cmimi:0

[keywordnews]Eppc[/keywordnews] kėrkon njė [keywordnews]Ekonomist [/keywordnews]pėr klientin e saj, i cili ėshtė njė ndėr kompanitė lider nė sektorin e tregėtisė sė materialeve ele...

Zona:QTU

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 5   >> Para   43 44 45 46  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe