1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 26   >> Para   41 42 43 44  Postimi i fundit

Tirane

Dermo Life kerkon te punesoje instrumentiste salle...

Dermo Life qe gjendet 100 metra mbi shkolles e Baletit, kerkon te punesoje instrumentiste salle me eksperience pune mbi 5 vjet. Numer kontakti: 223 78 22 ...

Zona:Rruga Petro Nini Luarasi Cmimi:0

Tirane

Albacall sha kerkon Operator...

Albacall sha Kerkon Operator telefonik ne gjuhet : 1. Portugalisht 2. Arabisht (Tunizino) Inserim i menjehershem. Page e mire. Rritje profesionale. Formim i vazh...

Zona:Rruga e Kavajes Cmimi:0

Tirane

Bar Qender Argetimi Dumbo kerkon kamarier dhe banakier/e...

Bar Qender Argetimi Dumbo kerkon kamarier dhe banakier/e te moshes deri ne 30 vjec. Te interesuarit duhet te kene eksperience pune dhe te dijne te perdorin mire kasen fiskale dhe k...

Zona:Rruga Komuna e Parisit Cmimi:0

Tirane

Operator telefonik...

Albacall sha Kerkon Operator telefonik ne gjuhën : 1. Sllovakisht 2. Kroacisht 3. Cekisht 4. Bullgarisht 5. Rumanisht 6. Hungarisht Fillim pune i menjehershem. Page...

Zona:Rruga e Kavajes Cmimi:0

Tirane

Vila 135 kerkon kamarier bari dhe restoranti...

Vila 135 qe ndodhet prane gjimnazit Sami Frasheri, kerkon kamarier bari dhe restoranti . Puna eshte 4 ore paradite dhe 4 ore pasdite. Te gjithe te interesuarit duhet te paraqiten m...

Zona:Rruga Barrikadave Cmimi:0

Tirane

Bar Restorant Bugova kerkon te punesoje kuzhiniere dhe nd...

Bar Restorant Bugova kerkon te punesoje kuzhiniere dhe ndihmese kuzhiniere. Puna eshte 4 ore ne dite. Numer kontakti: 069 67 50 612 068 64 32 613...

Zona:Rruga Myslym Shyri Cmimi:0

Tirane

Shoqeria Kanellas Albania kerkon te punesoje shitese...

Shoqeria Kanellas Albania qe meret me qendisma textile per shtepi dhe hotele ,kerkon te punesoje shitese te moshes 25-40 vjec. Numer kontakti : 222 26 60...

Zona:Rruga Reshit Petrela Cmimi:0

Tirane

Bar Kafe Taj Mahal kerkon te punesoje pastruese...

Bar Kafe Taj Mahal kerkon te punesoje pastruese ku koha e punes eshte vetem 3 ore ne mengjes. Paga eshte 10.000 leke . Numer kontakti: 069 63 22 591...

Zona:Rruga Nikolla Tupe Cmimi:10000

Tirane

Parukeri Sedi kerkon parukiere...

Parukeri Sedi qe ndodhet tek Qyteti Studenti , 100 metra mbi godinen nr. 27, kerkon parukiere me eksperience pune mbi 2 vjet. Paga eshte shume e kenaqshme. Numer kontakti: 069 5...

Zona:Rruga Pjeter Budi Cmimi:0

Tirane

Vila Amsterdam kerkon kamarier restoranti dhe bari...

Vila Amsterdam kerkon te punesoje kamarier restoranti dhe bari dhe gjithashtu edhe banakiere te cilet te zoterojne gjuhet e huaja italisht dhe anglisht. Numer kontakti: 068 40 ...

Zona:Rruga Asim Zeneli Cmimi:0

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 26   >> Para   41 42 43 44  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe