1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 16   >> Para   20 21 22 23  Postimi i fundit

Tirane

Kerkoj te punesohem si shofer ,kam patente te klasit BC...

Kerkoj te punesohem si shofer ,kam patente te klasit BC qe prej vitit 1994.Jam 36 vjec me orgjin nga jugu.Jetoje ne Tirane qe prej vitit 1996 Familjar korrekt i komonikueshem,kam ...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Kerkoj ndihmese per punet e shtepise...

Kerkoj ndihmese , ne shtepi prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, per punet e shtepise prane dhe gatimin fillimisht 3 here ne jave . Preferohet qe te kete eksperience si edukatore d...

Zona:Rruga Sami Frasheri Cmimi:0

Tirane

SHOFER KAM PATENT TE GRUPIT -D-...

JAM 48 VJEQ KAM PATENT TE GRUPIT -D- DHE PATENT MJETEVE TE RENDA TE GRUPIT -B- KAM PUNUAR 25 VJET NE USHTRI JAM I AFTE PER PUN ME KOH TE PLOT KAM ED...

Zona:RRUGA BAB REGJA TIRAN Cmimi:0

Tirane

Kerkohet punonjese nga Kompania King CASINO...

Kompania e re King Casino kerkon te punesoje Vajza te moshes 17-24 vjec te paraqitshme me ose pa eksperience pune te meparshme. Pagesa eshte 50 000 lek te reja Nr kontakti: 068...

Zona: Cmimi:50000

Berati

Kerkoje pune si operatore qender internet cafe...

Pershendetje,jam nje djal 20 vjec dhe kerkoj nje vend pune ne internet cafe ose sektore te tjere ne kete fushe. Kam eksperience ne fushen e informatikes dhe kompiutera. Ju lu...

Zona:Berati Cmimi:2200

Berati

shofer 28 vjec ...

prsh,,jam 28 vjec dhe kerkoj pune si shofer ose dicka tjeter...kam eksperience me gjuhen grece prej 18vjet......nr tel.0697290571 gerti.....flm...

Zona:plazhi Cmimi:0

Tirane

TEKNIK TOPOGRAF...

EDISON LIKA kamez tirane rr.shkendia kamez tirane tel :0685191556 e-mail:[email protected] Te dhenat personale Emri: EDISON Mbiemri :LIKA Ditelindja:06.09.1992 Vend...

Zona:KAMEZ TIRANE Cmimi:30

Tirane

Mesues i Edukimit Fizik...

Pershendetje. Kam mbaruar me rezultate te shkelqyera Akademine e Edukimit Fizik dhe Sporteve \"Vojo Kushi\" ne Tirane ne vitin 2002 dhe kam eksperience pune nente vjeca...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Bojaxhi makinash...

Kerkoj te punesohem si bojaxhi makinash,kam eksperience 15 vjecare me makinat e reja,ne serviset nga me te njohurit ne Tirane. Jam serioz korekt, dhe mbaj pergjegjesi per punen. ...

Zona:rruga Tomini Cmimi:0

Tirane

mesuese per histori gjeografi...

Pershendeje.quhem stela.jam 26 vjet.kam mbaruar shkollen e larte per histori gjeografi.kam pasur biznesin tim:butik:.tani jam e papune.Ne pamundesi te gjetjes se tregut per profil...

Zona:nr cel 0664000594 Cmimi:30000

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 16   >> Para   20 21 22 23  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe