1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   19 20 21 22  Postimi i fundit

Durres

Kerkoj vend pune si shofer...

Kerkoj pune si shofer per furgon mallrash deri ne 3.5 ton .zoteroj patent te klasit b me eksperienc pune tek red bull ne durres shkozet ,,Jam i interesuar per nje pune serioze !...

Zona:Aleksander Goga Cmimi:0

Tirane

Kerkoje pune si recepsionte ose sekretare...

Pershendetje quhem Sildiana. Kerkoj pune si recepsionte ose shitse dyqan rrobash kam eksperienv oune .. zotroj gjuhen angeleze . Gjithashtu kerkoj pune si sekretare . Ose ne zyre ...

Zona: Cmimi:3900

Durres

Recepsioniste...

Pershendetje. Kerkojme recepsioniste,vetem per turnin e pare. nga ora 7 deri ne oren 15. E kerkojme urgjente per arsye qe nuk kemi puntore. Ju lutemi kontaktoni per te lene n...

Zona:Hotel Iliria Internacional,Plazh Cmimi:25000

Tirane

Kerkoj pune si shofer...

kerkoj pune si shofer disponoj patent te klasit ce jam shum serioz ne pune faleminderit. ...

Zona: Cmimi:0

Berati

programues cnc kontroll numerik...

Jam programues cnc makinerish.Mosha 29vjec. Kam njohuri autocad.inventor sheet metal.10 vjet eksperience. mundesi te makinerive me 3 akse ti punoj edhe ne 3d prerje....

Zona: Cmimi:0

Tirane

Kerkoj te punesohem si shites ne dyqane ushqimore...

Pershendetje. Jam nje djal 20 vjec. Kerkoj te punesohem si shites ne dyqane ushqimore ose linja veshjesh per meshkuj. Jam me eksperienc pune ne te dyja fushat. Jam serioz dhe i ko...

Zona:Tirane Cmimi:0

Tirane

Kerkoj Pune...

Kerkoj te punsohem si Kamarier ne bare ,apo restornate , jam i interesuar gjithashtu te punsohem ne pune te ndryshme ne kompani te medha . Faleminderit....

Zona:rruga durresit Cmimi:200

Tirane

Jam dj...

jam dj per fejesa martesa datlindje e tj??me kontaktoni jam me eksperienc ne kte pun dua te punesohem ne nje lokal ose bar??...

Zona:sauk Cmimi:150

Tirane

Fotomodele, modele .....

Deshiroj te punesohem nga agjensite e modes per fotomodele o modele..te kete lidhje me fushen e modes . Per me teper po le kontaktitin : E-mail : [email protected] . Fal...

Zona: Cmimi:0

Durres

JAM KUZHINJER / KERKOJ PUNE...

Jam kuzhinjer i diplomuare dhe me mbi afro 33 vite vite pervoj te punes po ne ket profesion. e njofi kuzhinen austriake,italiane,dalmatine, kosovare, internacionale. e bej pergadi...

Zona:z.rexha prishtine Cmimi:800

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   19 20 21 22  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe