1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   20 21 22 23  Postimi i fundit

Durres

Durres, kerkoj vend pune Shofer...

Pershendetje Kam patente kategoria B,C,BE,CE,kam eksperienc pune disa vjecare si shofer.Jam 27 vjec banoj ne Durres. Numer Kontakti 0695308631 Faleminderit....

Zona: Cmimi:0

Tirane

ofrojm kujdesje per femij dhe te moshiar...

Pershendetje.Jemi nje cift me profesion infermier te pergjithshem(te licensuar)ofrojm sherbim dhe perkujdesje per femij dhe te moshuar ne shtepite e tyre.per me shum informacion te...

Zona: Cmimi:0

Tirane

Infermiere...

kerkoj nje vend pune infermiere....kam mbaruar edhe masterin shkencor...mbroj me diplome anglishten dhe perdorimin e kompjuterit...

Zona: Cmimi:0

Korce

kerkoj vend pune si kamarier...

jam nje djal 16 vjec dhe kerkoj pune si kamarier.Kam punuar edhe me pare,kam pak eksperience ...

Zona:Hamit Dollani/maliq Cmimi:20000

Tirane

kerkoj pune inxhinier kimist/ teknolog ushqimor...

Kam perfunduar studimet ne vitin 2013.Me aftesi shume te mira organizative, seriozitet dhe efikasitet ne pune. Njoh skemen teknologjike te industrive ushimore sidomos prodhimit te ...

Zona: Cmimi:0

Durres

Kerkoj vend pune si shofer...

Kerkoj pune si shofer per furgon mallrash deri ne 3.5 ton .zoteroj patent te klasit b me eksperienc pune tek red bull ne durres shkozet ,,Jam i interesuar per nje pune serioze !...

Zona:Aleksander Goga Cmimi:0

Tirane

Kerkoje pune si recepsionte ose sekretare...

Pershendetje quhem Sildiana. Kerkoj pune si recepsionte ose shitse dyqan rrobash kam eksperienv oune .. zotroj gjuhen angeleze . Gjithashtu kerkoj pune si sekretare . Ose ne zyre ...

Zona: Cmimi:3900

Durres

Recepsioniste...

Pershendetje. Kerkojme recepsioniste,vetem per turnin e pare. nga ora 7 deri ne oren 15. E kerkojme urgjente per arsye qe nuk kemi puntore. Ju lutemi kontaktoni per te lene n...

Zona:Hotel Iliria Internacional,Plazh Cmimi:25000

Tirane

Kerkoj pune si shofer...

kerkoj pune si shofer disponoj patent te klasit ce jam shum serioz ne pune faleminderit. ...

Zona: Cmimi:0

Berati

programues cnc kontroll numerik...

Jam programues cnc makinerish.Mosha 29vjec. Kam njohuri autocad.inventor sheet metal.10 vjet eksperience. mundesi te makinerive me 3 akse ti punoj edhe ne 3d prerje....

Zona: Cmimi:0

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   20 21 22 23  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe