1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Fier

Fier, shitet lokal 114 m2...

- Njesi komerciale me siperfaqe 114 m2, ne katin e pare te nje pallati 10 katesh, (ndertim i vitit 2005) ndodhur ne Lagjen Apolloniať, Fier. Ambjenti pozicionohet rreth 20 m larg r...

Zona:apollonia Cmimi:1186

Fier

Okazion Shes dyqan ne FIER...

Shes dyqan ose njesi sherbimi ne Fier ne lagjien Kastriot perbri ish Policise ose Universitetit UFO ne rrugen kryesore. Dyqani eshte ne gjendje pune dhe mund te sherbej per ushtrim...

Zona:Lagjia KASTRIOT Cmimi:30000

Fier

FIER,dyqan kati 2,me hipotek...

Dyqan ne shitje,dyqani ndodhen perball BAR-RINIS,ne rruge kryesore,sip 180 m2,...

Zona:jakov xoxa Cmimi:120000

Fier

Shiten 2 dyqane 56m2(36+20)...

Shiten 2 dyqane 56m2(36+20) ne lagjen 8 shkurti fier,,aktualisht jane me aktivitet,,cmimi i diskutueshem...

Zona:lagja 8 shkurti Cmimi:65000

Fier

shitet dyqan me sip. 27 m2 + tualet...

shitet dyqan me sip. 27 m2 + tualet cmimi 33.000 euro Adresa. \\\"Konferenca e Pezes\\\", pallati Mertiri, nr 2 cel. 0692404515...

Zona:lagj Konferenca e Pezes Cmimi:33

Fier

Dyqan ne rrugen nacionale Fier -Patos (Transnaft)...

Shiten dy dyqane te ndare me siperfaqe 210 m2 dhe 205 m2 me dy kate sejcili anes rruges nacionale Fier -Patos tek parku i transnaftes ideal per biznes ne zone industriale (nje n...

Zona: Cmimi:550

 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe