Immobiliare - Shtepi - Shitje Trualli ose Toke


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 4   >> Para   9 10 11 12  Postimi i fundit

Tirane

SHITET TOKE ME SIPERFAQE 250 M2...

SHITET TRUALL ME SIPERFAQE 250 M2, ME CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT, DHE RIVLERESIM. NDODHET PRANE UZINES SE AUTOTRAKTOREVE, RRETH 400 M LARG SAJ. CMIMI ESHTE I NEGOCIUESHEM....

Zona:PRANE UZINES SE TRAKTOREVE Cmimi:70

Lushnje

Shtitet toke buqesore ...

shitet 12 dylym toke buqesore ne kaskat te lushnjes. toka eshte pjellore per miser,grure,pambuk,lule djelli,duhan e pershtacme dhe per sera. ...

Zona:kaskat te lushnjes Cmimi:6

Durres

shitet toka...

shitet toka ne hamallaj te durresit me sip 2 ha toke.ajo ndodhet buze rruges kryesore dhe afersisht 5km larg bregdetit cmimi per m2 eshte 15 eur mund te shitet dhe e ndare ne dy pj...

Zona:hamallaj Cmimi:15

Tirane

shes trull...

trulli eshte 1 dylym e 200 me dokumenta te rregudhta dhe projekti per katin e dyt.ka pus dhe toke,ndodhet pran fabrikes se kepuceve....

Zona:malqinet,vore,tirane Cmimi:80000

Fier

Shitje trualli +magazine...

eshte nje truall 2500 m2 me rrethim te rregullt me nje magazine 300 m2 .eshte me dokumenta te rregullta .toka eshte me hipoteke ndersa magazina eshte ne proces aluizni....

Zona:fier patos km3 Cmimi:0

Kavaje

shesim toke prej 1650m2 per cdo lloj bisnesi ose shtepi...

shesim toke prej 1650m2 per cdo lloj bisnesi ose shtepia toka ndollet prane autostrades me rruge nga te dya anet e tokes cmimi 48000 mund te me kontatoni per email: bledar.dumll...

Zona:kavaje Cmimi:48000

Tirane

shitet truall...

kasall prane shkolles shitet truall me dokumenta te rregullta,terren i rrafshet ,zone ne zhvillim.cmimi 30.000 euro dylymi.tel 0682911644...

Zona:kasall Cmimi:30000

Fier

toke are...

Shitet toke bujqesore , lloje i pasurise are , siperfaqia 8.000 m2 ,(8dylym) , cmimi 4.800.000 leke i diskutueshem .......

Zona:Frakull , Kafaraj Cmimi:4800000

Vlore

Shitet toke ...

Radhime-Orikum shitet toke me siperfaqe 4000m2 me dokumenta te rregullta ndodhet mbrapa "Brunesit" 150-200 metra larg bregut te detit per me teper informacion na kontakto...

Zona:Radhime-Orikum Cmimi:0

Lushnje

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m...

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m2 prane spitalit ne Lushnje Magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rro...

Zona:Lushnje Cmimi:35000

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 4   >> Para   9 10 11 12  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe