Immobiliare - Shtepi - Shitje Trualli ose Toke


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 7   >> Para   9 10 11 12  Postimi i fundit

Durres

SUPER OFERT SHITEN RRETH 5 DYLYM TOKE...

SHITEN RRETH 5 DYLYM TOKE E PERSHTATSHME PER 2-3 TROJE 40 MILION LEKE TE VJETRA.TOKA ESHTE E MBUSH ME PEME DHE VRESHTE RRUSHI NE PRODHIM PREJ 13 VJETESH.NDODHET NE LAGJEN SHKOZE S...

Zona:TIRANE LAGJJA SHKOZE STACIONI I FUN Cmimi:40

Pogradec

shitet 500m ...

shes 540 m toke (20000 E) ( pagimi me lek ne dore ) me karta te rregullta ne tushemisht ,e thurur me rrjete teli e gjithe,hyrja ne rrugen kryesore e fshatit ,kontaktoni ne TEL;0030...

Zona:tushemisht Cmimi:20000

Lushnje

shitje toke ndertimore ne Divjak 2000m2...

Shes toke ndertimore ne afersi te plazhit ne Divjake ,1 km nga pishat e plazhit, .toka eshte ne permasa kuadrate 36x55.5 m ! mundesi uje drita .e perdoreshme per te gjitha llojet ...

Zona:Divjake Cmimi:70000

Durres

toke ne shitje ...

PERSH...SHES TOKE NE HAMALLAJ TE DURRESIT ME DOKUMENTA ME SIP 2 HEKTAR TOKE.TOKA NDODHET AFERSISHT 5KM LARG BREGDETIT BUZE RRUGES KRYESORE.MUND TE KONTAKTONI NE NR 00355682167696,O...

Zona:Hamallaj Cmimi:20

Gjirokaster

Shes toke ne ane te autostrades Gjirokaster Tepelen...

Toka eshte ne afersi te fshatit Shtepez gjirokaster NE ane te autostrades E dukshme nga te dyja krahet si nga gjirokastra dhe nga krahu i tepelenes prej rreth 3 km gjatsi r...

Zona:Gjirokaster_Tepelen Cmimi:30

Durres

Shitet truall 320m2...

Shitet truall 320m2 n Shkozet rr.Asti Gogoli (ish magazinat e shtetit)Trualli ndodhet buze rruge(e asfaltuar) dhe ka dalje direkte ne plazh,unaze e re dhe Durres.Pajisur me te gjth...

Zona:Shkozet Cmimi:50000

Tirane

shes...

toke me sip 15000-40000m2...me certifikata pronesie,brezi i dyte ........

Zona:vore Cmimi:100

Tirane

shes,nderroj...

Tirane, nderroj vore toke ne mucaj-vore me sip 500-4000m2 ,,cmimi 40euro/m2,me dok te rregullta,mundesi ndrrimi me makine(mercedes e-klass,clk,golf 5.pasat,bwv seria5 ,audi te vit...

Zona:vore Cmimi:40

Tirane

shitet ullishte...

6200m2 ullishte,dokumenta te rregullta......

Zona:vore Cmimi:15

Durres

Shes toke. OKAZION...

Zona/Rruga : Hamallaj,Manez Ne Durres,ne fshatin Hamallaj, 200 metra larg nga rruga nacionale, dhe 5 minuta larg plazhit te Gjirit te Lalzit, shiten 4500 metra katrore toke, me ...

Zona:Hamallaj,Manez,Durres Cmimi:0

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 7   >> Para   9 10 11 12  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe