Immobiliare - Shtepi me Qera


 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Vlore

Apartamente buze detiti vlore per pushime verore ose fund...

Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, ko...

Zona:rruga aleksander moisiu Cmimi:25

Vlore

Apartamente buze detiti vlore per pushime verore ose fund...

Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, ko...

Zona:rruga aleksander moisiu Cmimi:25

Vlore

Shtepi per Turizem...

Shtepia ndodhet vetem 20 metra nga plazhi, eshte e kompletuar me te gjitha orendite dhe eshte 1+1 ne kat 2. Ne shtepi mund te banojne 4 deri ne 6 persona. Ka 1 krevat dopio, 2 te...

Zona:prane shkolles se Marines Cmimi:35

Vlore

Banese me qera...

Disponojme nje shtepi 113 metra katror. Te kompletuar me te gjithe mjetet e nevojshme per te jetuar me 2 dhoma ,2 ballkone e 2 banja. shtepia ndodhet ne katin e 3 ne gjendje shume ...

Zona:Lagja Varosh Cmimi:250000

Vlore

Gazoniere me qera...

Jepen gazoniere me qera 20 m larg detit te mobiluara me te gjitha pajisjet e nevojshme me kondizionere(per plazhista ose te perhershme) Per informazion 0684363080 0695810646...

Zona:Prane hotel Delfinit Cmimi:0

Vlore

Gazoniere me qera...

Jepen gazoniere me qera te mobiluara vetem 20 m larg detit.Per informazion tel 0684363080 0695810646...

Zona:Prane hotel Delfinit Cmimi:0

 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe