Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   44 45 46 47  Postimi i fundit

Durres - Shtepi per shitje Golem...Cmimi:0

Pershendetje,Kam per shitje nje hyrje ne [keyword]Golem[/keyword] me siperfaqje 60 m2.Kati i kater me hipoteke dhe dokumenta te rregullta. Pallati eshte me roje naten, ka garazhd n...

Zona:Golem

Vlore - Vlore - Apartament me 400 euro/m2 dhe garazh me 4000 euro...Cmimi:400

Pershkrimi Shiten 2 [keywordnews]apartamente ne Vlore[/keywordnews] tek ish-fabrika e orizit. ā?¢ AP. 2+1 ME SIP. 103 M2 KATI 6 ā?¢ AP. 2+1 ME SIP 104 M2 + 23 M2 VERANDE KAT...

Zona:Lef Sallata

Tirane - Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),Unaza e Re....Cmimi:500

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.A...

Zona:Unaza e Re

Durres - Durres, plazh, shitet apartament 2+1, 78.1m2, i hipotekua...Cmimi:0

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78.1 m2, 2+1, 2 banjo, kati 5, pa [keyword]ashensor[/keyword]. ME CERTIFIKATE PRONESIE. Apartamenti ndodhet ne Lagjien 13, plazh Durres, ...

Zona:pespagroup

Vlore - Apartament prej 67m², 1+1, me hipoteke, ne Vlore ...Cmimi:27000

Vlore, shitet apartament i organizuar ne 1+1 me siperfaqe 67 m2. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te pallatit i cili ndodhet ne lagjien \"Kushtrimi\" Apartamen...

Zona:Lagjia

Tirane - 3.Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),...Cmimi:370

Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente ...

Zona:Kamez

Tirane - 2.Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez....Cmimi:370

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeēare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartame...

Zona:Kamez,Bulevardi blu

Vlore - Vlore, prane portit, shitet garsoniere 50 m2 me Certifika...Cmimi:0

Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. ME CERTIFIKATE PRONESIE! Orient...

Zona:

Shkoder - Apartament ne shitje - Shkoder...Cmimi:40000

Pallati, ėshtė pėrballe "Spitalit Infektiv", ndėrtesat e reja te ish "parku u mallrave". Apartamenti ėshtė i vitit 1998 me kushte shumė tė mira, 80 m², kati 3 m...

Zona:Skenderbeg

Durres - Shes shtepi banimi te kompletuar...Cmimi:45000

shes shtepi banimi te kompletuar me kushte bashkohore.per arsye emigrimi.1dhome gjumi+guzhin gatimi dhe ngrenie+sogiorno+banjo +ballkon.kati 6 buze rruges kryesore afer spitalit du...

Zona:agimi

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   44 45 46 47  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe