Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   55 56 57 58  Postimi i fundit

Tirane

Shiten apartamente 1+1 sip 45m2 kati II,III dhe i V-te....

Shiten apartamente 1+1 sip 45m2 kati II,III dhe i V-te. Me hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra ,perballe deres se frigoriferit (mbrapa karburantit IT OIL) Cmimi:550 euro m2 Cel:...

Zona:Siri Kodra Cmimi:24750

Tirane

Shitet apartament 2 +1 cmimi 61.000 euro...

Shitet apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore 2+1, nje dhome gjumi, nje dhome femijesh, aneks me te gjitha pajisjet, sonxhorno moderne, 2 ballkone, me 3 kondicionere. Apartam...

Zona:Teleferiku Cmimi:61000

Tirane

Shiten apartamente 1+1 sip 52 m2 kati II,III dhe i V-te....

Shiten apartamente 1+1 sip 52 m2 kati II,III dhe i V-te. Me hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra ,perballe deres se frigoriferit (mbrapa karburantit IT OIL) Cmimi:550 euro m2 Cel...

Zona:Siri Kodra Cmimi:28600

Tirane

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez....

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 vjecare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2....

Zona:Kamez,Bulevardi Blu Cmimi:370

Tirane

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 Kati i IV-te banim....

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 Kati i IV-te banim. Me hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra ,perballe deres se frigoriferit ose mbrapa karburantit IT OIL Cmimi:550 euro m2 Cel:069...

Zona:Siri Kodra Cmimi:40150

Tirane

Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),...

Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente ...

Zona:Kamez,Bulevardi Blu Cmimi:370

Tirane

Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re....

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.A...

Zona:Unaza e Re Cmimi:500

Tirane

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 Kati i IV-te banim....

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 Kati i IV-te banim. Me hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra ,perballe deres se frigoriferit ose mbrapa karburantit IT OIL Cmimi:550 euro m2 Cel:069...

Zona:Siri Kodra Cmimi:40150

Tirane

Shitet ambjent/dyqan/lokal me sip 55m2...

Shitet ambjent/dyqan/lokal me sip 55m2 Kati 1 i nje pallati te ri Me hipoteke Adresa.Rruga Jordan Misja ne fund te rruges se burgut (tek ish uzina dinamo e re) Cmimi 700 euro m...

Zona:Jordan Misja Cmimi:38500

Tirane

Shtepi 3 kateshe me siperfaqe 140 m2...

Shese Shtepi 3 kateshe me nga 3dhoma cdo kat gjithsej 9 dhoma me nje siperfaqe 140 m2+Dyqan me nje siperfaqe 50 m2 + Bace me siperfaqe prej 260m2 te gjitha sebashku me siperfaqe 30...

Zona:Don Bosko Cmimi:300000

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 2   >> Para   55 56 57 58  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe