Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 28   >> Para   56 57 58 59  Postimi i fundit

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu Kamez , ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Apartament...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. ...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:530

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume modern ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Aparta...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:450

Durres

Shitet shtepi private ne Durres...

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2...

Zona:siper hotel Vollga Cmimi:85000

Durres

Shitet shtepi private ne Durres...

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2...

Zona:hotel Vollga Cmimi:8500000

Durres

shes shtepin ne rrashbull durres...

Shes shtepine private nje katshe me siperfaqe 100M2,2 dhoma,guzhin,aneks,sallon,banjo,e kompletuar,me 500m2,dhe peme te te gjitha llojet dhehardhi. e shes per arsye shendetsore,me ...

Zona:RRushbull Cmimi:40000000

Durres

OKAZION, SHITEN APARTAMENTE TE REJA, TE HIPOTEKUARA NE ZO...

Apartamentet kane keto karakteristika: - Siperfaqet e tyre jane nga 65m2 deri 80m2. - Jane te perfunduar dhe te lyer. - Jane te pa mobiluar. - Dritaret jane me termoizolim, ...

Zona:Shkembi i Kavajes Cmimi:390

Shkoder

shtepi ne shitje 1+1 70 m (katrore)...

kemi per te shitur nje shtepi 1+1 70 m katrore .ndodhet ne zdrale pallati i ri ngjitur me tregun,me pamje nga stadiumi loro borici.shtepia eshte bashkohore,ndodhet ne katin e 9.per...

Zona:zdrale Cmimi:35

Shkoder

Shes Hyrje Apartamenti 1+1 Urgjent ...

Shes Hyrje Apartamenti 1+1 ne katin e 2 banim + ka edhe Tarrac,Perbeht me Sallon,2 Dhoma gjumi 1e malle edhe 1 pak me e vogel,guzhina ne vedi,koridor,banjo.Hyrja esht e sistemuar s...

Zona:Sali Nevlica Cmimi:34000

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeƧare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundes...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 28   >> Para   56 57 58 59  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe