Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 28   >> Para   54 55 56 57  Postimi i fundit

Elbasan

shitet shtepi 100 m2 dyqan dhe me 30m2 avlli...

shitet shtepia me 100m2dyqan dhe me 30m2 avli kati i pare dy katet e tjera 200m2 banese kati idyte sallon guzhine banje dhe para banje kati i trete tre dhoma gjumi sallon dhe dy ba...

Zona:rruga egnatia Cmimi:0

Shkoder

Apartament 2+1...

Shes apartament 2+1, 2 banjo, ballkon (kati 6) ne pallat te ri ne qender te qytetit mbi fototeken Marubi, te Dollari, 2 min.nga pedonalja. Appartamenti eshte krejt i ri dhe modern,...

Zona:Dollari Cmimi:45000

Tirane

Shiten 2 ap tek Qyteti Studenti...

Shiten 2 apartamente ne qytetin studenti ,perballe godines nr 15 Pllat i sapoperfunduar,me siperfaqe 56m dhe 64m. Ndodhen ne katin e VI dhe te VIII. Zone e qete dhe e zhvilluar....

Zona:Qyteti studenti Cmimi:0

Tirane

Shitet ap ne rrugen Haxhi Dalliu ...

Shitet ap 2+1 ne katin e I, e kompletuar dhe me siperfaqe 70.2 m. I pershtatshem per lokal,parkim i garantuar. Zone e zhvilluar dhe e qete. Cmimi: 130 000 euro i diskutueshem ...

Zona:Rruga Haxhi Dalliu Cmimi:130000

Tirane

Shitet 2+1 ne Yzberisht prane KMY...

Shitet apartament 2+1 prane KMY yzberisht. Me siperfaqe 108 m,2 banjo,2 dhoma. Me hipoteke,dhe dokumenta te rregullta Cmimi: 40 000 euro Mob: 069 20 66 987...

Zona:Yzberisht Cmimi:40000

Tirane

shiten apartamente 1+1 dhe 2+1...

shiten apartamente 1+1 80 m2,ne zonen e kamzes,pallat i ri kati i dyte banim,apartamenti i kompletuar,pallati ndodhet ne rrugen kryesore,ne bulevardin e kamzes ne drejtimin per ne ...

Zona:kamez Cmimi:370

Vlore

Shitet apartament ne Vlore...

Ne Vlore shitet apartament 150 m2 teresisht i mobiluar. Apartamenti ka nje verande te madhe 22 m2 me pamje nga deti, perballe portit te trageteve. Apartamenti ka 2 banjo, 2 dhoma g...

Zona:Perballe portit Cmimi:85000

Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Pazari Ri...

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m² tek Pazari Ri. Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe eshte e mobiluar. Cmimi eshte 1200 euro m². Numer kontakti: 06...

Zona:Rruga Tefta Tashko Koco Cmimi:1200

Tirane

Shitet apartament 1+1 perballe shkolles Tirana Jone...

Shitet apartament 1+1 perballe shkolles Tirana Jone, ne katin e katert te nje pallati te ri. Hyrja e ka siperfaqen 62 m² dhe shitet me cmimin 700 euro m². Numer kontakti: 068...

Zona:Rruga 5 Maji Cmimi:700

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu Kamez , ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Apartament...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 28   >> Para   54 55 56 57  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe