Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 17   >> Para   35 36 37 38  Postimi i fundit

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. ...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:540

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundes...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

Tirane

gazonjere...

Gazonjere ne shitje ,sip 30m2,vendodhja pallati tek ish uzina dinamo, rrg Ferit Xhajko kati 3,pallat ne unaze,kerkon rregullime...34.000 lek...per me shum kontaktoni ne adresen ......

Zona:ish uzina dinamo Cmimi:34000

Tirane

Shitet apartament 2+1 ...

Shitet apartament 2+1 dhe me siperfaqe 80 m². Hyrja ndodhet ne katin e peste , ka ballkon dhe gjtihashtu eshte me dokumenta te rregullta. Cmimi eshte 600 euro m². Numer kontak...

Zona:Rruga Pandi Dardha Cmimi:600

Tirane

Shitet apartament 4+1 prane tregut 100 Vitrinat...

Shitet apartament 4+1 me siperfaqe 190 m² prane tregut 100 Vitrinat. Hyrja eshte ne proces hipotekimi dhe ka 3 banjo, 2 ballkone, dhoma dhe holl te shtruara me parket, sistem ngro...

Zona:Rruga Kavajes Cmimi:250000

Tirane

Shes Apartament 120 m2,tek Fresku, Tirane...

Shes Apartament tek Fresku, Tirane. Apartamenti eshte ne kat te 5te. 2 dhoma + kuzhine + 2 tualete + ballkon i madh. Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobileri te sjella...

Zona:Fresku Cmimi:670

Tirane

Shitet shtepi 3 kateshe...

shitet shtepi 3 katshe me bodrum ... Bashke me shtepine jane dhe 3 dylym toke hapsire te mjaftueshem bashke me oborr.. Toka eshte e mbjelle me peme te ndryshme si:rrush kumbulla ...

Zona:shkoze Cmimi:0

Tirane

Shitet apartament 2+1 ...

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m² tek Don Bosko . Hyrja eshte e kompletuar, me hipoteke dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Cmimi eshte 75000 euro i diskut...

Zona:Rruga Don Bosko Cmimi:75000

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Prokuroria...

Shitet apartament 2+1 tek Prokuroria, ne katin e trete te nje ndertese. Hyrja e ka siperfaqen 104 m² dhe cmimi eshte 900 euro m² i diskutueshem. Numer kontakti: 068 28 12 048...

Zona:Rruga Haxhi Dalliu Cmimi:900

Tirane

Shitet apartament tek Drejtoria e Gardes...

Shitet apartament me siperfaqe 95 m² tek Drejtoria e Gardes. Hyrja ndodhet ne katin e pare dhe ka mundesi per tu perdorur si ambient biznesi. Cmimi eshte 150000 euro. Numer ko...

Zona:Rruga Vaso Pasha Cmimi:150000

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 17   >> Para   35 36 37 38  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe