Immobiliare - Shtepi ne Shitje


 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 17   >> Para   37 38 39 40  Postimi i fundit

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. ...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:530

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume modern ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Aparta...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:450

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundes...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

Tirane

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane...

Bulevardi Blu Kamez , ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Apartament...

Zona:Bulevardi Blu,Kamez Cmimi:370

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume modern ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Aparta...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:450

Tirane

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqan...

Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m...

Zona:Unaza e Re,Tirane Cmimi:530

Tirane

Shes apartament 1+1...

Shes Apartament 1+1 74 m2, pallati Edglis, buze rruges se Unazes se Re, tek Astiri. Pallati ka nje vit qe ka perfunduar, punimet jane shume cilesore, uje 24 ore, ashensor. Pallati ...

Zona:Astiri Cmimi:0

Tirane

Shitet apartament 1+1 prane NYUT-se...

Shitet apartament 1+1 prane NYUT-se ne katin e katert te pallatit. Hyrja e ka siperfaqen 74 m² dhe cmimi eshte 65000 euro. Numer kontakti: 067 37 61 118...

Zona:Rruga Komuna e Parisit Cmimi:65000

Tirane

Shiten 2 ap tek Qyteti Studenti...

Shiten 2 apartamente ne qytetin studenti ,perballe godines nr 15 Pllat i sapoperfunduar,me siperfaqe 56m dhe 64m. Ndodhen ne katin e VI dhe te VIII. Zone e qete dhe e zhvilluar....

Zona:Qyteti studenti Cmimi:0

Tirane

Shitet ap ne rrugen Haxhi Dalliu ...

Shitet ap 2+1 ne katin e I, e kompletuar dhe me siperfaqe 70.2 m. I pershtatshem per lokal,parkim i garantuar. Zone e zhvilluar dhe e qete. Cmimi: 130 000 euro i diskutueshem ...

Zona:Rruga Haxhi Dalliu Cmimi:130000

 1 2 3 4 5    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 17   >> Para   37 38 39 40  Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe