Immobiliare - Shtepi - Shtepi ne Shitje


 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Lezhe - Lezhe, shitet shtepi...Cmimi:120000

50 metra nga rruga kryesore ne Koder-Marlekaj, Lezhe, shitet shtepi , sallon + guzhine te kompletuara , 3 dhoma gjumi, 2 banjo, me 700 metra toke e rrethuar me mure guri, e projekt...

Zona:Koder Marlekaj

Lezhe - Shitet nje apartament ne lezhe 2+1 ...Cmimi:0

shitet nje apartament ne lezhe 2+1 me dy banjo dhe ballkon tek ura cenit ,pallati jeshil kati 6 e kompletuar ,cmimi esht i arsyeshem na kontaktoni ne nr 0694118116...

Zona:Lezhe

 1  Faqa aktuale: 1   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe