Automjete - Fuoristrada


 1 2 3 4 5 6  Faqa aktuale: 1   >> Para   Postimi i fundit

Tirane

Shitet Land Rover Discovery Td5 Diesel...

Shitet Land Rover Discovery 2.5 TD5 Diesel 2. Ngjyra : Jeshile e erret metalizato 3. Viti i prodhimit : 2001 4. Kondicioner me klima 5. Kamio manuale 4x4 6. ABS 7. Xhama elek...

Zona:Tefta Tashko Cmimi:6500

Shkoder

shitje ...

pershendetje jam i interesuar te shes makinen, makina eshte prodhim i vitit 1999, me timon ne krah te djathte. xhamat prapa te makines jane te zinj origjinal. per me teper me kont...

Zona:III Cmimi:600000

Tirane

Okazion Land Rover Discovery...

Lloji : Land Rover Modeli : TDI ( me tre dyer) Viti : 1996 Ngjyre ulliri ( jeshile) Lenda djegese : 2.0 nafte Kilometrazhi : 290000 Marshe : manuale / 4x4 ( 4 pozicione te ri...

Zona: Cmimi:3500

Tirane

Okazion Land Rover Discovery...

Lloji : Land Rover Modeli : TDI ( me tre dyer) Viti : 1996 Ngjyre ulliri ( jeshile) Lenda djegese : 2.0 nafte Kilometrazhi : 290000 Marshe : manuale / 4x4 ( 4 pozicione te ri...

Zona:zogu i zi Cmimi:3500

Tirane

Foristrade Nissan x-trail 2003 cel.0685668562...

Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2016.ne gjendje shume te mire.220 nafte,shume ekonomike.4x4 automatik.gjama dhe pasqyra elektrik,mbyllje me pult,kondicioner,etj...

Zona:Yzberisht Cmimi:3500

Tirane

NISSAN X-TRIAL...

Shes foristrade Nissan X-trial.Viti 2003 me letra te rregullta.220 nafte.me kater dyer,4x4 automatik,gjama elektrike para+mbrapa,condicioner,disce alumini,konsumi 7lt.eshte ne gje...

Zona:YZBERISHT Cmimi:4500

Tirane

Land-Rover Discovery TD5...

Viti : 2004 ...

Zona: Cmimi:6300

Tirane

Nissan Terrano II R20...

Nissan Terrano - II, fuqia motorrike 2.7, 156000km te kaluara, numri i vendeve 4+1(ka dhe nje ndenjese 2-she, nga mbrapa) . Makina ka te gjithe dokumentacionin perkates (te paguara...

Zona:Budi Cmimi:6000

Tirane

Chrysler Voyager 2.5 CRD...

Cmimi eshte i diskutueshem. per me shume informacione,kontaktoni. Ju faleminderit! 0692340202...

Zona: Cmimi:6000

Kukes

Nissan Patrol 4x4...

E shes nisssan patrollin 2.8 Turbo Diesel Prodhimi i 90 Eshte shum e mirembajtur Me Dogane te paguar Shkurt Foristrada eshte ne gjendje te Perkryer Siq shihet ne foto Makina eshte ...

Zona: Cmimi:2400

 1 2 3 4 5 6  Faqa aktuale: 1   >> Para   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe