1 2 3 4 5 6 7    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 3   >> Para   Postimi i fundit

Tirane

PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro...

Shes PC+Monitor Dell Optiplex 755 245 Euro PC Dell Optiplex 755, 160 Gb HD, 1GB Sked Grafike, RAM 2 GB, Precesori Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @3.16GHz 3.16GHz, Monitor Dell 1...

Zona: Cmimi:245

Elbasan

Paicje Muzikore & PC - Laptop... e tje......

Tek ne do te gjeni: 1- Paisje muzikore per Makina,DJ,Orkester,Diskoteka e tje... 2- Boksa me/pa ambifikim, 3- PS - LAPTOP te perdorur ne gjendje shume te mire pune... 4- Form...

Zona:Thoma Kalefi,perballe tregut indu.. Cmimi:0

Tirane

Play Station 3...

2 Play Station 3, njeri prej te cileve eshte me chip; 3 disqe origjinale, GTA 5, Fifa 2014, Pro evolution soccer 2013; 4 doreza ...

Zona:Ali Dem Cmimi:100000

Sarande

LCD GRUNDIG 32 polsh...

Shes televizor GRUNDIG,LCD 32'',rezolucion 1366x768, 2xHDMI ne gjendje te shkelqyer pune. Esht vetem 2 muaj i perdorur.cmimi 35.000 leke. nr kontakti 0693514587,SARAND...

Zona:Sarande Cmimi:35000

Tirane

PlayStation 3 - 320GB me Cip...

Shes PlayStation 3 i perdoru 320GB i modifikuar me cip dhe lojrat e fundit te instaluara si Fifa, ProEvolution, GTA, Blur, Call of Duty, etj. Me ane te cipit te instaluar mund te i...

Zona:Qender Cmimi:250

Tirane

Shes Kompjuter ...

[keyword]Kompjuter Dell[/keyword], Pentium 4 intel, cpu 2.85GHz, procesor 2.7GHz, ram 1 GB, karte grafike 1 GB share, hard disk 40 GB, ekran 15' te sheshte, mouse dhe tastier,...

Zona:Qender Cmimi:13000

Tirane

shes njesi komp...

te dhenat. 2g ram ddr2.procesor 2.2 dual core.karta grafike ati radeon hd crosfire 3850 ddr3 256mb .hard disk 2 x 160 g. 13000 lek i pa diskutushem.nr cont. 0685467579 ...

Zona:sirikodra Cmimi:13000

Tirane

Shiten iPhone 5S Cmimi:170 €...

Shiten iPhone 5S, tė sapoardhur, pothuajse origjinal, 16 GB, 4.0 inches, dual-core 1.3 GHz, dhe tė pajisur me tė gjithėaplikaconet: Facebook , Skype , Viber. Mund tė shkarkosh pa p...

Zona: Cmimi:0

Durres

Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular...

ARSYET ju duhet tė blini nga dyqan tona; * Privacy juaj ėshtė i sigurt * Ēmimet tona janė tė pakalueshėm * Transaksion Sigurt garantuar * Ne anije e hėna deri tė shtunėn. * ...

Zona:Durres Cmimi:600

Elbasan

Shesim pograme dobismi ...

Shes dvd (seriale) per fizik te shendetshem , per tu dobsuar , te sukseshme dhe te garantuara per dobsim 1-Video DvD Fitnes video demostrive te ushtrimeve fizike 2-P 90x (...

Zona:Elbasan Cmimi:0

 1 2 3 4 5 6 7    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 3   >> Para   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe