1 2 3 4 5 6 7 8    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 3   >> Para   Postimi i fundit

Tirane

Shiten 8 Kompjutera...

Shiten 8 pc bashkangjitur me karrige dhe tavolina AMD Athlon(tm)ll x2 procesor 2.81 Ghz, 2GB Ram Karte grafike INVIDIA 9800 GT.Ekrane LG 19'(polsh) Kompjuterat jane te miremba...

Zona:Ish Parku i Autobuzave.rrSali butka Cmimi:216000

Vlore

Shes Iphone 4S...

Shes Iphone 4S (I Zi) , i perdorur per rreth 1 muaj , se bashku me Iphonin perfshihen dhe dy kapaqe mbrojtes : Louis Vuiton ( Metalik) dhe nje kapak i tipit Iphone 5S (Plastik) , g...

Zona: Cmimi:400

Tirane

Apple-iMac-Macbook-iPad-Samsung tab...

Blej tani @ 5% zbritje cmimi. &#9733; Apple iMac - (21.5 "inc / 24" inc / 27 "inc) &#9733; Apple Macbook Pro (I5 Core, i7) (13.3 "inc / 15.4&quo...

Zona:Tiranë-Durrës Cmimi:450

Lezhe

Shes TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro...

Shes TV FINLUX 32 Polesh HD, Ne gjendje te mire, i perdorur rreth 1 Vit. 150 Euro i padiskutueshem. Tel. : 0696020050 Cel. : 0673013857 ...

Zona: Cmimi:150

Kavaje

For Sale Brand New Apple iPhone 5 s 64GB Gold...

[b]For Sell brand new, unopened, with original packaging.It is Available with us. Original receipt available upon request. Feel free to email me. Meeting location is flexibl...

Zona: Cmimi:400

Lezhe

TV Plazem Led 50 Polesh...

Kam tv 50 polesh Led per shitje , Cmimi eshte 1000 Euro i diskutushem. Kush te jete i\e interesuar mund te kontaktoje ne nr e tel 0685437202 ose ne Email [email protected]..

Zona:Fushe Milot Lac Cmimi:1000

Tirane

Printer...

Këto lloje të printereve kan kapacitet të shtypin në Textil + Dru + Xham + Metal e shum gjera te rrafshta po ashtu printon piktura profesionale .....bën shtypje me foli e shum...

Zona:Ferizaj Kosovë Cmimi:0

Tirane

paisje per dj...

shes 1kollon jbl 500 wat shume ne gjendje te mir & nje amplifk mackie 1400 wat..cmimi :60'000 shiten per arsyeje legutim kredie.........

Zona:kamez.. Cmimi:0

Tirane

-22% Ulje, Nokia Lumia 900, Super SmartPhone vetem 180 Eu...

Nokia Lumia 900 Super Off- 180 Euro Portokalli.AL Elektronik kesaj here sjell per ju nje oferte fantastike... SmartPhone Nokia Lumia 900 i ri ne kuti me aksesoret dhe ga...

Zona:Sheshi willson, tek buter fly Cmimi:180

Fier

Kompjuter...

Pc cpu intel dual-core 2.6,ram 2 gb ddr2,hdd 250gb,motherboard socket lga775,ushqyes 500w,windows 7,casa winstar.(I perdorur por ne gjendje perfekte,dhe kasa eshte e nderruar e re)...

Zona:unaza e re Cmimi:99

 1 2 3 4 5 6 7 8    Mbrapa <<  Faqa aktuale: 3   >> Para   Postimi i fundit

Keni nje njoftim per te derguar?


Dergo njoftim falas


Votoni kete faqe